لوگو استودیو سختکوش

خدمات » طراحی گرافیک

برندینگ بصری زبان و الفبا عناصر طراحی است. مانند شکل، رنگ، مواد، پرداخت، تایپوگرافی و ترکیب های مختلف که به طور مستقیم و ناخودآگاه ارزش‌ها و شخصیت یک شرکت را از طریق تصاویر و سبک طراحی قانع‌کننده به اشتراک می‌گذارد. اگر برندینگ بصری شرکت شما با توجه به اصول درست طراحی شده باشد، منجر به ارتباط عاطفی بین برند و مصرف کننده می شود.

برندینگ بصری یک عنصر کلیدی لازم برای ایجاد یک استراتژی ارتقا برند معتبر و متقاعد کننده است که می تواند به طور منحصر به فرد و خلاقانه در همه اشکال ارتباطات برند هم برای کارمندان و هم برای مشتریان و مخاطبان اعمال شود. برندینگ بصری موفق، تجربه ای به یاد ماندنی را برای مصرف کننده ایجاد می کند، تجارت را تشویق می کند و سلامت اقتصادی شرکت را تقویت می کند. این یک راه حل خلاقانه بلند مدت است که می تواند توسط یک تیم اجرایی برای نشان دادن شخصیت منحصر به فرد برند خود استفاده شود. 

خدمات برندینگ بصری سختکوش​

رنگ سازمانی

رنگ یک ابزار ارتباطی قدرتمند است و می تواند برای سیگنال دادن به عمل، تأثیر بر خلق و خو و حتی تأثیر بر واکنش های فیزیولوژیکی استفاده شود.

برخی از رنگ ها با افزایش فشار خون، افزایش متابولیسم و خستگی چشم مرتبط هستند. با بررسی و شناسایی نیاز احساسی برند شما، رنگ مناسب را پیشنهاد خواهیم داد.

طراحی لوگو​

لوگو به عنوان هویت یک برند و داستان سرا یک کسب و کار است و به همین دلیل است که طراحی حرفه ای آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

یعنی وقتی مصرف کنندگان لوگوی شما را میبینند باید توانایی برقراری رابطه با آن را داشته باشند و بتوانند در ذهن خودشان برند شما و ویژگی های آن را تصور کنند.

طراحی لوگو​موشن

یک لوگوموشن سفارشی و حرفه ای نه تنها نام تجاری شما را تقویت می کند بلکه می تواند به ارائه هر چه بهتر کسب و کار شما در وب سایت، اپلیکیشن و رسانه های اجتماعی کمک کند.

ما لوگو موشن تکمیل شده شما را در قالب ها و اندازه های مختلف فایل، از جمله فایل های منبع AfterEffects ارائه می دهیم.

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر که در رسانه‌های مختلف از صنعت سرگرمی، فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی تا بازی‌های ویدیویی و تبلیغات استفاده می‌شود، برای زنده‌کردن داستان‌های بصری یک برند مورد نیاز است.

طراحان ما شخصیت های نفس گیر را در هر قالب و سبکی برای شما خلق می کنند و به شما کمک می کنند آنها را به درستی در پروژه خود پیاده سازی کنید.

طراحی موشن گرافی

سفارش یک موشن گرافیک حرفه ای باعث خواهد شد تا حال هوای تبلیغات کسب و کارتان یک هوای تازه تر به خود بگیرد و با قدرتی بیشتر به کار خود ادامه دهد و به اصطلاح متحرک شود. 

موشن گرافیک بسیار به انیمیشن شبیه است با این تفاوت که انیمیشن داستانی است اما موشن گرافیک بر جنبه های سمبولیک تمرکز دارد و کاربرد آن در برند سازی و تبلیغات است.

طراحی UI

هدف خدمات طراحی UI ایجاد رابط های دیجیتالی جذاب و جذاب و تقویت کننده نام تجاری است که کاربران را جذب و حفظ می کند.

استودیو سختکوش راه حل هایی را ارائه می دهد که به طور مجزا برای مخاطبان شما طراحی شده است، ارزش های مشتری را منعکس می کند، و همچنین به طور موثر از اهداف کسب و کار شما پشتیبانی می کند.

آیا می خواهید تا کسب و کار شما را  متحول کنیم؟

مشاوره حرفه ای قبل از سفارش ما را امتحان کنید.

درخواست مشاوره

فرم درخواست سفارش طراحی گرافیک