لوگو استودیو سختکوش

دانلود محتوای آماده اینستاگرام

دانلود محتوای آماده اینستاگرام چیست ؟

دانلود محتوای آماده اینستاگرام: قالب پست اینستاگرام و ایده پست اینستاگرام از آیتم‌هایی‌ هستند که به زیباسازی و افزایش بازدید پست‌ها کمک می‌کنند.

بایدها و نبایدهای انتخاب قالب پست اینستاگرام

شبکه‌های اجتماعی چند سالی است که حضور  پر رنگی در زندگی مردم دارند. در میان ایرانیان، اینستاگرام شبکه اجتماعی است که بیش‌ترین محبوبیت را دارد. این شهرت و محبوبیت سبب شده است که کاربران آن همواره با یکدیگر در رقابت باشند. می‌توان گفت در میان پیج‌های واینرها، بلاگرها، اینفلوئنسرها و پیج‌های فروش، شاهد بیش‌ترین رقابت هستیم. علت آن نیز این است که اکثر افراد با این سبک پیج‌ها در اینستاگرام کسب درآمد می‌کنند. هم‌چنین این افراد همواره سعی دارند با ارتقا‌ء پیج و حفظ دنبال‌کننده‌های‌شان، خود را به‌روز نگه دارند. با افزایش این رقابت و الگوریتم‌های جدید اینستاگرام، اندکی کار برای کاربران سخت‌تر شده است. کاربران برای پیشرفت در این شبکه اجتماعی، باید با ترفندهای افزایش بازدید آشنایی داشته باشند. قالب پست اینستاگرام، یکی از مواردی است که می‌تواند به افزایش بازدید کاربران کمک کند.

همان‌طور که اشاره شد، پیشرفت در شبکه‌های اجتماعی نیاز به تلاش و آگاهی از ترفندهای آن‌ها دارد. الگوریتم‌های جدید اینستاگرام این روزها کمی سخت‌گیرانه‌تر عمل می‌کنند و نیاز به توجه بیش‌تری دارند. به عنوان مثال اینستاگرام میزان اهمیت شما به محتوای یک پیج را می‌سنجد. همین امر باعث می‌شود تعامل کاربران برای هر محتوا اهمیت ویژه‌ای پیدا کند. به این صورت که اگر محتوای پیجی مورد علاقه‌ی دنبال‌کنندگان آن نباشد، اینستاگرام محتوای مورد نظر را بی‌ارزش تلقی کرده و به تعداد کمی از دنبال‌کنندگان آن پیج نشان می‌دهد. در این صورت شانس پیشرفت برای پیج تولیدکننده‌ی آن محتوا به شدت پایین می‌آید. مسلما برای مقابله با این اتفاق کاربران باید نیاز مخاطب‌ها را شناخته، و محتوایی کاربردی و باب سلیقه‌ی آن‌ها ارائه دهند. هم‌چنین برای به‌روز ماندن در پلتفرم اینستاگرام، کاربران باید با نکات و قابلیت‌های افزایش تعامل آشنا باشند.

دانلود محتوای آماده اینستاگرام، یکی از مواردی است که به پیشرفت محتوای پیج‌ها کمک می‌کند. در واقع این قالب‌ها باعث ارتقای بصری پیج می‌شوند و مخاطب را جذب می‌کنند. محتوای آماده اینستاگرام مزایای زیادی دارد که در ادامه حتما به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. اما بیایید ابتدای کار با این قالب‌ها و کاربرد آن‌ها آشنا شویم.

محتوای آماده اینستاگرام: قالب پست اینستاگرام چیست؟!

اگر به برخی پیج‌های کسب و کار موفق دقت کنید، متوجه می‌شوید نمای کلی پیج تم خاصی دارد. به این صورت که پست‌ها طبق قاعده خاصی کنار یکدیگر چیده شده‌اند و بی‌نظمی به چشم نمی‌خورد. به عنوان مثال فردی که پیجی با محتوای محصولات مکرومه‌بافی، تاپستری و یا دکوراسیون مینیمال دارد، سعی می‌کند حال و هوای سبک بوهو و مینیمال را به پیجش بیاورد. این حال و هوا را می‌شود با عکاسی خاص تم بوهو و یا استفاده از قالب‌های اینستاگرامی با این سبک به پیج افزود. در واقع قالب‌های پستی اینستاگرام به ما کمک می‌کنند تا سبک و تمی خاص برای پیج‌مان در نظر بگیریم. یک محتوای آماده اینستا حرفهای و قالب اینستاگرامی خوب حتی می‌تواند امضایی برای یک برند باشد.

دانلود محتوای آماده اینستاگرام

مزایای استفاده از قالب پست اینستاگرام و محتوای آماده اینستاگرام سختکوش

حال که با ماهیت قالب پست اینستاگرام آشنا شدیم، بهتر است ویژگی‌های‌ مهم آن را نیز بدانیم. انتخاب محتوای آماده اینستاگرام مزایای بسیاری دارد که در ادامه هر یک را بررسی می‌کنیم.

  • جذب مخاطب

همان‌طور که اشاره کردیم، قالب‌های پست اینستاگرام به زیباسازی و بهبود ظاهر پیج کمک شایانی می‌کنند. این ظاهر زیبا می‌تواند تاثیر بسیار خوبی در مخاطب ایجاد کند. ایجاد و انتقال انرژی مثبت به مخاطب‌ها سبب جذب آن‌ها به محتوای پیج شما خواهد شد. به این ترتیب شما می‌توانید با استفاده از محتوای آماده مناسب، به صورت رایگان و طبیعی فالوئر واقعی جذب کرده و به رشد پیج‌تان کمک کنید.

دانلود محتوای آماده اینستاگرام

  • شخصی‌سازی برند

یکی دیگر از مزایای استفاده از قالب پست اینستاگرام، شخصی‌سازی و دادن هویت به برندتان است. در این حالت مخاطبان با دیدن محتوای شما، به راحتی شما را شناسایی می‌کنند. شناسایی شما توسط مخاطب باعث افزایش تعامل آن‌ها با پیج شما خواهد شد.

دانلود محتوای آماده اینستاگرام

  • صرفه‌جویی در زمان

استفاده از قالب‌های پست یا استوری اینستاگرام، سبب صرفه‌جویی در زمان می‌شوند. به عبارتی دیگر با این قالب‌ها از دغدغه‌ی تولید محتوای‌ شما کم می‌شود. در واقع با استفاده از قالب‌های پست آماده، دیگر نیاز به طراحی پست‌ ندارید. شما می‌توانید با این قالب‌های آماده در کم‌ترین زمان، محتوای کاربردی زیادی تولید کنید.

دانلود محتوای آماده اینستاگرام

  • شناسایی نیاز مخاطب

یکی از بهترین فوایدی که قالب‌های پست اینستاگرام می‌توانند داشته باشند، شناسایی نیاز مخاطب است. خوشبختانه اینستاگرام این قابلیت را به کاربران خود داده تا بتوانند محتوای مورد علاقه‌ی دنبال‌کننده‌های‌شان را بر اساس نرخ تعامل هر پست بشناسند. در این حالت می‌توان پیج را به‌ روزرسانی کرد و محتوا و قالب‌هایی که بیش‌ترین استقبال را داشته‌اند، افزایش داد.

دانلود محتوای آماده اینستاگرام

  • ایجاد نظم و آراستگی

از دیگر مزایای مهم قالب‌های پست اینستاگرام، آراسته و منظم کردن پیج است. با قالب‌های اینستاگرامی شما به راحتی می‌توانید محتوای پیج خود را دسته‌بندی کنید. به این صورت مخاطب به راحتی می‌تواند نیاز خود را در پیج شما جست‌وجو کند. این نظم هم‌چنین مخاطب را از سردرگمی نجات می‌دهد و او را به دنبال‌کننده‌ای همیشگی تبدیل می‌کند.

دانلود محتوای آماده اینستاگرام

نکات مهمی که باید درباره انتخاب قالب پست اینستاگرام و محتوای آماده اینستاگرام بدانید

اولین نکته مهمی که باید درمورد انتخاب قالب پست اینستاگرام بدانید، این است که زمینه کاری پیج‌تان را مشخص کنید. قالبی که انتخاب می‌کنید باید متناسب با موضوع پیج شما باشد. به عنوان مثال اگر موضوع پیج شما دست‌سازه‌های هنری است، از قالب‌های متناسب با موضوع و رنگ محتوای پیج‌تان استفاده کنید. یا اگر پیج محصولات آرایشی را اداره می‌کنید، قالب‌های فانتزی با رنگ‌های شاد مناسب پیج شما هستند. هم‌چنین لازم به ذکر است که توجه به سن مخاطبان خیلی مهم است. این مسأله نیز می‌تواند در انتخاب قالب پست اینستاگرام مناسب، تأثیرگذار باشد.

نکته‌ی دوم این‌که، سعی کنید قبل از انتخاب قالب برای پست‌های‌تان، از اختصاصی بودن قالب اطمینان حاصل کنید. به این صورت که بررسی کنید چند نفر قبل از شما از قالب انتخابی‌تان استفاده کرده‌اند. البته این کار دشواری است؛ اما تا جایی که می‌توانید سعی کنید از قالب‌های خاص استفاده کنید. برای شخصی‌سازی قالب پست اینستاگرام، حتی می‌توان رنگ و فونت قالب‌ها را به دلخواه تغییر داد. شما هم‌چنین می‌توانید برای اطمینان بیش‌تر از افراد متخصص بخواهید تا قالب مورد نظرتان را برای شما طراحی کنند.

نکته‌ی سوم که باید حتما توجه داشته باشید این است که تم ثابتی برای پیج‌تان در نظر بگیرید. اگر مدام تصمیم به ایجاد تغییر در تم و قالب‌های اینستاگرام‌تان بگیرید، پیج شما در نگاه بیننده‌تان پیجی بی‌ثبات و نامنظم به نظر می‌رسد. همین امر باعث می‌شود مخاطب‌های‌تان دیگر علاقه‌ای به دنبال کردن محتوای پیج شما نداشته باشند.

طراحی قالب پست اینستاگرام

حال که نکات کاربردی در رابطه با قالب پست اینستاگرام را می‌دانید، بهتر است دست به کار شوید. برای داشتن قالب پست یا استوری اینستاگرام دو راهکار دارید. راه اول این‌که، اگر مهارت و علم کافی دارید و با نرم‌افزارهای طراحی قالب‌های‌ اینستاگرام آشنا هستید، خودتان قالب مورد نظر خود را طراحی کنید. با این روش شما می‌توانید هر قالبی که در ذهن دارید را داشته باشید. اما فراموش نکنید که زمان زیادی را باید به این کار اختصاص دهید.

راهکار دوم این است که، از قالب‌های آماده استفاده کنید. قالب‌های اینستاگرامی زیادی وجود دارند که شما می‌توانید آن‌ها را دانلود کرده و یا بخرید.

حتی همان‌طور که اشاره کردیم می‌توانید از افراد متخصص بخواهید تا بهترین قالب‌ها را متناسب با پیج شما برایتان طراحی کنند. در این حالت نیازی به صرف زمان برای طراحی ندارید. برای اطلاعات بیش‌تر در این زمینه، می‌توانید با مشاوران سختکوش در تماس باشید.

در آخر این‌که، اگر پیشرفت پیج اینستاگرام‌تان برایتان اهمیت دارد، در جهت رشد آن تلاش کنید. انتخاب قالب پست اینستاگرام برای پیج، تنها یکی از مواردی است که تعامل پیج شما را بالا می‌برد. ترفندهای بی‌شمار دیگری برای افزایش بازدید و فروش پیج‌ها وجود دارند که می‌توانید از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید.

دانلود پست و هایلایت اینستاگرام: قبل از سفارش تولید محتوا اینستاگرام به صورت اختصاصی توسط استودیو سختکوش می توانید از نسخه های آماده محتوای اینستاگرام که از قبل برای دانلود قرار داده شده اند استفاده نمایید.

دانلود محتوای آماده اینستاگرام

دسترسی سریع