لوگو استودیو سختکوش

تولید محتوا سایت - سئو شده

تولید محتوای سایت و مقالات سئو شده از اصلی‌ترین بخش‌های یک وب‌ سایت موفق به‌شمار می‌روند. مقاله سئو شده در واقع محتوای سئو شده‌ای است که شرایط لازم برای دریافت رنک بالاتر در صفحات نتایج جستجوی گوگل را دارد. و تنها به صرف این‌که محتوای شما با کیفیت باشد به این معنا نیست که می‌تواند رتبه‌های بالاتر را از آن خود کند، انتخاب عنوان مناسب و موارد بسیاری نیز اهمیت بالایی در موفق بودن مقالات و صفحات سایت شما دارد. اگر این سوال برایتان به وجود آمده است که تولید محتوای سئو شده سایت چیست؟

تولید محتوا سایت و محتوای سئو چه محتوایی است؟ 

به محتوای بهینه شده برای موتور‌های جست‌وجو به هر شکلی از متن، عکس یا رسانه تصویری که در سایت، وبلاگ، صفحه محصول، کانال رسانه‌های اجتماعی، ناشر اخبار، سایت مطبوعاتی و … منتشر می‌شود را محتوای سئو می‌گویند.

سوال هاتون رو یه جا بنویسید، و با شماره 09118350262 تماس بگیرید.

(روزهای پاسخ‌گویی برای ارتباط با واحد مشاوره و سفارش تولید محتوا: هر روز از ساعت 10 صبح تا 8 شب)

خدمات تولید محتوا سایت سختکوش

نگارش و تولید مقالات سئو شده و صفحات سئو شده 

در بحث تولید محتوا سایت همیشه کیفیت اهمیت بالایی دارد، اما این سئو است که می‌تواند تلاش شما را برای در به‌دست آوردن مخاطبین هدف تقویت کند.

تیم تولید محتوا سایت استودیو سختکوش با توجه به نکات زیر، محتوایی را برای شما تولید می کند که هم مخاطبین سایتتان و هم موتور جستجوگر گوگل از آن راضی باشند.

  1. رعایت اصول فنی وب سایت
  2. رعایت اصول نگارشی مقاله

رعایت اصول فنی وب سایت در تولید محتوا سایت به چه معناست؟

fb-meta-description-study

1- توضیحات متا

توضیحات متا همان توضیحات کوتاهی است که به هنگام سرچ یک کلمه کلیدی در زیر لینک آبی نتایج گوگل نمایش داده می‌شود، در اصل بیان‌گر خلاصه‌ای از محتوای شما نیز می‌باشد. اگر نویسنده مقاله به توضیحات متا توجهی نکند گوگل یک قسمت از مقاله را برای این قسمت به طور خودکار انتخاب می‌کند.

1_cSlo57OtBxK7OM980xj9Rw

2- بهینه کردن تصویر

برای این‌که خواننده مقاله شما خسته نشود بهتر است که لابه‌لای محتوای تولید شده از تصاویر استفاده شود ودر این بین به این نکته توجه می کنیم که تصاویر انتخاب شده باید بهینه باشند، زیرا تصاویر بهینه برای موتور جست‌وجو اهمیت خاصی دارند.

*پی نوشت (1)

why-url-structure-matters-in-seo

3- آدرس خوانای مقالات که حاوی کلمات کلیدی باشد.

آدرس وب سایت جزء مواردی است که هم مورد توجه گوگل و هم مورد توجه کاربران قرار دارد. آدرس‌دهی باید به‌طور خلاصه و خوانا؛ و همین‌طور بیان‌گر موضوع مقاله شما باشد.

The-7-Worst-Link-Building-Myths-Holding-Back-Your-Campaign-760x400

4- قوی کردن لینک‌ها

یکی دیگر از اصول فنی مهم در تولید مقالات سئو شده  قوی کردن  یا بهبود بخشیدن لینک‌ها است زیرا این نکته برای موتور جستجوگر از اهمیت بالایی برخوردار است.

*پی نوشت (2)

پی نوشت (1): چگونه تصاویری بهینه داشته باشید؟

کم کردن حجم تصویر: با کم کردن حجم تصاویر مقاله، کمک زیادی به افزایش سرعت بالا آمدن سایتتان می‌ شود. فتوشاب یکی از نرم‌افزارهایی است که می‌تواند بدون آسیب به کیفیت تصاویر حجم آن‌ها را کمتر کند.

نام تصویر: هنگام نام‌گذاری تصویر بهتر است از کلمه کلیدی استفاده شود.

Alt text: برای این قسمت هم باید توضیحات کوتاهی از تصویر قرار داده شود.

پی نوشت (2): اهمیت تعداد لینک های ورودی و خروجی

به‌همین دلیل هرچه تعداد لینک‌‌هایی که به مقالات شما منتهی می‌شوند، بیشتر باشند، رتبه‌ی بهتری در موتور جست‌وجو دریافت می‌کنید. مورد دیگر افزایش لینک‌های داخلی است زیرا موتور جست‌وجو به‌راحتی سایت شما را مورد بررسی قرار داده و محتوای درست و مناسب شما را دسته‌بندی می‌کند و در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

رعایت اصول نگارشی مقاله به چه صورت است؟

 اصول نگارش سئو شامل یک سری موارد است که شما می‌توانید با رعایت آن در مقالات، کاربران زیادی را جذب کنید.

اگر شما یک محتوای خوب و دسته اول تولید کنید اما اصول نگارش سئو را در آن نگنجانید مقاله شما در گوگل نشان داده نمی‌شود، در نتیجه با رعایت نکات زیر می‌توان محتوایی با بازخوردی خوب تولید نمود.

Keywords-1080x675
  1. بهینه سازی کلمات کلیدی

تهیه یک لیست از عبارت‌های کلیدی که مردم با سرچ کردن آن به‌دنبال کسب وکار شما می‌گردند، برای سئو سایت اهمیت بالایی دارد. به‌خاطر داشته باشید که عنوان مطلب شماست که کاربران در نتایج گوگل آن را می‌بینند و براساس آن تصمیم می‌گیرند که وارد وب سایت شوند یا خیر.

درنتیجه با استفاده از کلمات جذب‌کننده و استفاده از عبارت کلیدی اصلی در مقاله سئو شده، کاربران تمایل بیشتری برای ورود به سایت و خواندن مقاله شما پیدا می‌کنند.

0_HTDYOPf1n22e61-d
  1. استفاده از کلمات کلیدی در عنوان مقاله

گنجاندن کلمه کلیدی در عنوان مقاله یکی از نکات مهمی است که تولید‌کنندگان محتوا باید به آن توجه کنند تا رتبه‌ی بهتری در موتور جست‌وجو دریافت کنند.

اگر می‌خواهید محتوای وب سایت شما در موتور جست‌وجو بهتر دیده شوند باید هم برای تگ عنوان صفحات خود وهم برای متن محتوای داخل صفحات عنوان‌های جذاب بنویسید. به یاد داشته باشید عنوانی که انتخاب می‌کنید باید علاقه کاربر را مورد هدف قرار دهند و او را وسوسه کنند تا برای خواندن ادامه محتوا بر روی لینک آن مطلب ضربه بزند.

seo-tips-how-to-skyrocket-your-traffic-by-500
  1. استفاده از کلمات کلیدی در متن مقاله

استفاده از کلمات کلیدی در متن مقاله جزء تکنیک‌های تولید محتوای سئو شده است که باید همیشه آن را رعایت کنید، در مقالات 1000 کلمه‌ای 5 تا 8 بار و در مقالات بیش از 1000 کلمه، از کلمه کلیدی بیش‌تری استفاده کنید. 

توجه داشته باشید که استفاده بیش‌ازحد از کلمه کلیدی ممکن است موجب جریمه و بستن صفحه شما شود. پس در متن‌های مقالات به اندازه مطلوب از کلمه کلیدی استفاده کنید.

A-picture-containing-drawing-Description
  1. استفاده از کلمات کلیدی در تگ‌های H2 یا H3

بهتر است در هنگام نوشتن مقاله آن را به چند بخش تقسیم کنید به‌صورتی‌که هر بخش عنوان مخصوص به خود را داشته باشد. حتما در تگ‌های H2  و H3 از کلمه کلیدی استفاده کنید زیرا این کار باعث جلب توجه کاربران و موتور جست‌وجوی گوگل می‌شود.

چرا طول مقالات سئو شده مهم است

طول مقالات باید بین 1000 تا 2000 کلمه باشد، زیرا مقالات خیلی طولانی و یا خیلی کوتاه برای گوگل اهمیت کمتری دارند. البته این نکته را باید به یاد داشته باشید که طول مقالات با توجه به نوع محتوا قابل تغییر است. برای مثال در محتوای خبری، مقالات، کوتاه‌تر و خلاصه‌تر؛ اما در مقالات آموزشی و بیوگرافی اصولا متن مقالات بیش از 1000 کلمه هستند.

تاکیدی: اهمیت عنوان‌های جذاب برای مقالات

نوشتن یک عنوان جذاب می‌تواند به نرخ کلیک و جلب توجه کاربران برای مشاهده محتوای شما کمک کند. از سوی دیگر هنگامی‌که کاربران وارد سایت شما می‌شوند، با سرعت به مشاهده کلی سایت می‌پردازند تا ببینند که کلیت مطلب، مطابق جست‌وجوی آن‌ها می‌باشد یا خیر. در این مرحله است که عناوین با هدینگ جذاب در تولید مقالات سئو شده، اهمیت بالایی پیدا کرده و به بیش‌تر ماندن مخاطب در صفحه وب سایت شما کمک می‌کند.

سفارش تولید محتوا سئو شده سایت

به‌طور کلی برای نوشتن محتوا سئو شده باید به موارد گفته شده در بالا توجه کرد. اما اگر یک مقاله، خوب نوشته شده ‌باشد اما در صفحه اول گوگل دیده نشود ارزشی ندارد و برعکس. مقاله‌ای که به‌خوبی سئو شده باشد و در صفحه اول  گوگل دیده شود اما محتوای باارزشی نداشته باشد نیز اهمیتی ندارد و خیلی زود آن جایگاه را از دست خواهد داد.

بنابراین برای نوشتن و تولید مقالات سئو شده حتما به دو اصل جذب مخاطب و موتور‌های جست‌وجو گوگل و سایر موتور‌ها نیز توجه کرد.

تیم استودیو سختکوش با همکاری با تیم های نویسندگی مقالات سئو و همچنین بازبینی توسط تیم فنی سئو سختکوش مقالات حرفه ای با قابلیت کسب رتبه برای شما تولید می کند.

سفارش تولید محتوا سایت سختکوش

اگر مایلید که  تولید محتوا سایت حرفه ای شما توسط تیم حرفه ای، فنی و خوش سلیقه سختکوش طراحی شود، می توانید از روش های زیر با ما در تماس باشید:

1-  شماره واتساپ 09118350262 پیام بدهید

2- شماره همراه 09118350262 تماس بگیرید.

3- و یا بر روی آیکن چت آنلاین در ( پایین/گوشه سمت راست) کلیک نمایید.

مشاورین و کارشناسان استودیو سختکوش، شنونده نیاز های شما خواهند بود.